אודותינו / צוות הקרן

מתווה, יעדים, תכניות ואבני דרך הם לחם חוקנו. אבל מעבר לכל אלו, האנשים הם הגורם החשוב ביותר המביא להצלחה.

לאורך השנים בנינו ביחד צוות מחויב ומגוון, לומד וקשוב הרואה בעבודתו קרן שליחות חברתית וזכות גדולה.

חברי הצוות

אלי הורביץ

מנכ"ל

אלי הורביץ הוא מנכ"ל קרן טראמפ וחבר ועד החינוך הלאומי. בשנים 2011-2000 שירת כמשנה למנכ”ל “יד הנדיב”, קרן פילנתרופית של משפחת רוטשילד בישראל. הורביץ מכהן כחבר בוועד המנהל של "חמדע", מרכז לחינוך מדעי בתל-אביב והיה בין מייסדיו ויוזמיו של “אבני ראשה” – המכון הישראלי למנהיגות בית-ספרית.

קודם לכן ריכז את עבודת “הוועדה לשינוי מעמד הספרייה הלאומית” בראשותו של השופט יצחק זמיר והיה ממובילי הקמת מאגר “גיידסטאר” להגברת השקיפות של עמותות בישראל. בראשית דרכו שימש עוזרו של יושב-ראש ועדת חוץ וביטחון בכנסת. הוא בעל תואר שני בהיסטוריה של המזרח התיכון מאוניברסיטת תל אביב, תושב העיר מודיעין ואב לארבעה.

יעל בר משה

אחראית מורים והוראה

יעל אחראית על תחום המורים והפדגוגיה בצוות תכניות.

היא בעלת תואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב מאוניברסיטת בר-אילן ותואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך מאוניברסיטת תל אביב.
יעל היא בוגרת תכנית "חותם" ועבדה כמורה למתמטיקה ומדעי המחשב בחטיבות ביניים בפריפריה החברתית בישראל. בזמן שריכזה את תחום מדעי המחשב ברמלה היא יזמה תכנית לקידום בנות בתחומי ה – STEM. בזמנה הפנוי היא קונדיטורית מוכשרת.

רויטל דרורי

מנהלת התכניות

רויטל מנהלת את צוות התכניות של הקרן, העוסק בייזום ולווי תכניות, שמטרתן לקדם ולהרחיב את המצוינות במתמטיקה בחטיבת הביניים. בתפקידה הקודם ניהלה את השותפיות המקומיות בקרן.

רויטל בעלת תואר ראשון (B.S.c) במדעי החיים ותואר שני (M.A) בהוראת מדעים, שניהם מאוניברסיטת תל אביב. בעבר עסקה בניהול ופיתוח תכניות לקידום מצוינות במתמטיקה ומדעים, במרכז הישראלי למצוינות בחינוך. בתחילת דרכה עבדה כמורה לביולוגיה ומדעים בחטיבה העליונה ובחטיבת הביניים.

 

קרן דרזי

מנהלת משרד

קרן אחראית על כל ההיבטים האדמיניסטרטיביים והתפעוליים של המשרד.
תפקידיה כוללים ניהול יומני הצוות ותיאום פגישות עם שותפים, ארגון אירועים חברתיים ומקצועיים, תפעול שוטף וקשר עם ספקי הקרן ואחראית עדכון מערכות החשבונאות וה-CRM.
קרן בעלת תואר ראשון (B.A) במנהל עסקים ממכון לנדר. בעברה עבדה ב"טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ" כראש תחום במנהלת האתר. בתפקיד זה ניהלה צוות תפעולי, תכננה וניהלה פרויקטים, פעלה לייעול תהליכים ושיפור ביצועים.

רביד יראון דר

מנהלת ידע וקהילה

רביד אחראית על יחידת ידע וקהילה בקרן טראמפ, במסגרת תפקידה, היא מובילה את מהלכי הכינוס והמפגשים המקצועיים, וכן יוזמת ומלווה מחקרים וסקרים ופועלת להנגשה והפצה של ידע.

לרביד תואר ראשון (B.Sc) בכימיה ותואר שני (M.Sc) בהוראת המדעים, שניהם מהאוניברסיטה העברית. בעבר עסקה בהקמה וניהול של מסגרות לטיפוח ילדים מחוננים ומצטיינים בחברת "מדע וחשיבה". כמו כן, עסקה במשך שנים רבות בהוראת מדעים ומתמטיקה לתלמידים מגיל הגן ועד לתיכון ובליווי והנחיה של מנהלי בתי ספר במסגרת תכנית העמיתים של 'מפרש'.

אורית ונטורה

אחראית ידע וקהילה

אורית שותפה בצוות ידע וקהילה בקרן. במסגרת תפקידה, היא עוסקת בארגון והוצאה לפועל של כנסים ומפגשים מקצועיים ופועלת להנגשה והפצה של הידע.
היא בעלת תואר ראשון (B.A) בתקשורת ובמדעי הרוח עם התמחות בשיווק ופרסום מאוניברסיטת בר-אילן.
בתפקידה האחרון, הובילה ופיתחה את תחום השיווק והעמותות במיזם החברתי 'עיגול לטובה'.
כמו כן, בעברה ניהלה תקציבי פרסום ב-'JWT Israel'.

לימור מימון

אחראית תפעול מענקים ומערכות מידע

לימור אחראית על מתן ליווי וסיוע בתהליך תפעול המענקים משלבי אישור המענק ואילך. בנוסף היא מובילה את תהליך אפיון והטמעת מערכות המידע בקרן.

לימור בעלת תואר ראשון (B.A) בערבית וההיסטוריה של המזרח התיכון מאוניברסיטת בר אילן. בעברה המקצועי עבדה שנים רבות ברשות השידור כמנהלת לשכת מנהל הטלוויזיה בעברית של הערוץ הראשון.

ליסה שוסיוב

מנהלת כספים

ליסה אחראית על ניהול כספי הקרן, לשכתו של המנכ"ל וטיפול בסוגיות הקשורות בתאגיד.

היא בעלת תואר שני (M.Sc) בחקלאות מהאוניברסיטה העברית עם התמחות בגנטיקה מולקולארית. היא גם מנהלת חשבונות מוסמכת וחשבת שכר בכירה. בעבר שימשה עוזרת מחקר במחלקה לאימונולוגיה במכון ויצמן למדע. כן שימשה כמנהלת חשבונות ביקב השייך למשפחתה, ראש לשכה ועוזרת למנכ”ל בחברה לטכנולוגיות מים, בחברת זרעים ובקרן הון סיכון. בנוסף, היא ייסדה וניהלה מסגרת חינוכית ביישוב שבו גרה. ליסה עלתה לישראל מבריטניה ב- 1972.

תרצה שמיאן

מנהלת תפעול מענקים

תרצה אחראית על ניהול התהליך והנהלים סביב תפעול מענקים, וכמו כן על ליווי רציף של מקבלי המענקים, במטרה לשמור ולתחזק ביעילות את היעדים האסטרטגיים של הקרן.

לתרצה תואר ראשון במנהל עסקים בינלאומיים מאוניברסיטת VU אמסטרדם והיא בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול והתנהגות ארגונית מאוניברסיטת בר אילן. בעבר עבדה תרצה במשרד פרטי לייעוץ פילנתרופי, בו עסקה בהנחיית תהליך המענקים המקיף עבור תורמים מחו"ל ועמותות בארץ. היא עלתה לישראל מהולנד ב-2014.

קרין תמר שפרמן

מנהלת אסטרטגיה

קרין אחראית על עיצוב האסטרטגיה בקרן. במסגרת זו היא היא מובילה את תשתיות המחקר, ואחראית על הפצתן הקהילה המקצועית ומקבלי ההחלטות. היא הצטרפה לקרן בשנת 2015 כאחראית על תחום הידע, ההערכה והתיעוד. בהמשך מונתה למנהלת הידע והתקשורת. לקרין תואר ראשון (B.A) במדע המדינה ותואר שני (M.A) בפורום לימודי אירופה, שניהם בהצטיינות יתרה מהאוניברסיטה העברית. בעבר עבדה כאנליסטית חברתית בעמותת 'מידות', שם עסקה בקידום הערכה ומדידה במגזר השלישי ובמתן ייעוץ בנושאי אחריות תאגידית. לפני כן עבדה במכון הישראלי לדמוקרטיה, כמנהלת אתר האינטרנט וכחוקרת בכתב העת 'פרלמנט' העוסק בנושאי משפט, ממשל וחברה.