אודותינו / צוות הקרן

מתווה, יעדים, תכניות ואבני דרך הם לחם חוקנו. אבל מעבר לכל אלו, האנשים הם הגורם החשוב ביותר המביא להצלחה.

לאורך השנים בנינו ביחד צוות מחויב ומגוון, לומד וקשוב הרואה בעבודתו קרן שליחות חברתית וזכות גדולה.

חברי הצוות

אלי הורביץ

מנכ"ל

אלי הורביץ הוא מנכ"ל קרן טראמפ וחבר ועד החינוך הלאומי. בשנים 2011-2000 שירת כמשנה למנכ”ל “יד הנדיב”, קרן פילנתרופית של משפחת רוטשילד בישראל. הורביץ מכהן כחבר בוועד המנהל של "חמדע", מרכז לחינוך מדעי בתל-אביב והיה בין מייסדיו ויוזמיו של “אבני ראשה” – המכון הישראלי למנהיגות בית-ספרית.

קודם לכן ריכז את עבודת “הוועדה לשינוי מעמד הספרייה הלאומית” בראשותו של השופט יצחק זמיר והיה ממובילי הקמת מאגר “גיידסטאר” להגברת השקיפות של עמותות בישראל. בראשית דרכו שימש עוזרו של יושב-ראש ועדת חוץ וביטחון בכנסת. הוא בעל תואר שני בהיסטוריה של המזרח התיכון מאוניברסיטת תל אביב, תושב העיר מודיעין ואב לארבעה.

דניאל אלתר

אחראית תקשורת ודיגיטל

דניאל אחראית על תחום התקשורת והדיגיטל בקרן. במסגרת תפקידה, היא מקדמת מהלכים תקשורתיים המביאים לקדמת הבמה והשיח הציבורי את עשיית הקרן ופעילותה. היא מנהלת את עמודי הסושיאל של הקרן ושל המגזין 'הגיע זמן חינוך'.

בהכשרתה היא מעצבת גרפית ובוגרת המחלקה לתקשורת חזותית במכון אבני לאומנות ועיצוב. בעבר עבדה בעולמות האיקומרס , סושיאל ומרקטינג, עיצוב גרפי, ניהול אתרים, בין השאר ב"חווה ואדם" – חווה אקולוגית במודיעין. בזמנה הפנוי היא אוהבת חתולים וללקט פטריות ביער.

יעל בר משה

אחראית תחום מדעי המחשב והמתמטיקה

יעל אחראית על תחום מדעי המחשב והמתמטיקה בצוות תכניות. בנוסף, מלווה יעל את רשתות החינוך ואת התכניות העוסקות בפדגוגיה.

היא בעלת תואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב מאוניברסיטת בר-אילן ותואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך מאוניברסיטת תל אביב.

יעל היא בוגרת תכנית "חותם" ועבדה כמורה למתמטיקה ומדעי המחשב בחטיבות ביניים בפריפריה החברתית בישראל. בזמן שריכזה את תחום המתמטיקה ברמלה היא יזמה תכנית לקידום בנות בתחומי ה – STEM. בזמנה הפנוי היא קונדיטורית מוכשרת.

רויטל דרורי

מנהלת מדיניות ותכניות

רויטל מנהלת מדיניות ותכניות של הקרן, בתפקידיה הקודמים בקרן ניהלה את צוות תכניות ואת השותפויות המקומיות. בעלת תואר ראשון (B.S.c) במדעי החיים ותואר שני (M.A) בהוראת מדעים, שניהם מאוניברסיטת תל אביב. בין השנים 2007-2015 ניהלה ופיתחה תכניות לקידום מצוינות במתמטיקה ומדעים, במרכז הישראלי למצוינות בחינוך. בתחילת דרכה עבדה כמורה לביולוגיה ומדעים בחטיבה העליונה ובחטיבת הביניים. בשנת 2022 הייתה חברה בבורד של קרן בנין, השייכת לפדרציית ניו יורק.

קרן דרזי

מנהלת הפקות ומשרד

קרן אחראית על ארגון והוצאה לפועל של כנסים, מפגשים מקצועיים, אירועים חברתיים והפקות שונות. בנוסף, היא מנהלת את ההיבטים האדמיניסטרטיביים והתפעוליים של המשרד, לרבות ניהול יומני הצוות, תיאום פגישות עם שותפים ותפעול שוטף וקשר עם ספקי הקרן. כמן כן, קרן אחראית על עדכון מערכות החשבונאות וה- CRM.

קרן בעלת תואר ראשון (B.A) במנהל עסקים בהתמחות בשיווק ממכון לנדר. בעבר שימשה  כראש תחום במנהלת האתר ב"טבע תעשיות פרמצבטיות". במסגרת תפקידה ניהלה צוות תפעולי, תכננה וניהלה פרויקטים והובילה תהליכי ייעול ושיפור ביצועים.

רביד יראון דר

מנהלת שותפויות

רביד אחראית על יחידת השותפויות בקרן טראמפ. במסגרת תפקידה, היא מובילה את מהלכי ה'קולקטיב אימפקט' והמפגשים המקצועיים, וכן את פעילות הקרן בתחום הידע, התקשורת והמחקר. לרביד תואר ראשון (B.Sc) בכימיה ותואר שני (M.Sc) בהוראת המדעים, שניהם מהאוניברסיטה העברית. בעבר עסקה בהקמה וניהול של מסגרות לטיפוח ילדים מחוננים ומצטיינים בחברת "מדע וחשיבה". כמו כן, עסקה במשך שנים רבות בהוראת מדעים ומתמטיקה לתלמידים מגיל הגן ועד לתיכון ובליווי והנחיה של מנהלי בתי ספר במסגרת תכנית העמיתים של 'מפרש'.

דנה מויסון

עורכת 'הגיע זמן חינוך' ורכזת כנס החינוך הבינלאומי 2024

דנה היא עורכת המגזין 'הגיע זמן חינוך' ורכזת כנס החינוך הבינלאומי 2024. במסגרת תפקידה היא אחראית על קהילת 'הגיע זמן חינוך' שכוללת עשרות אלפי מורות, מורים ואנשי חינוך. בעבודתה על כנס החינוך הבינלאומי שיתקיים בנובמבר 2024, היא מובילה הן את ההיבטים הניהוליים והן את תכני הכנס.

דנה בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה הפתוחה ותואר שני בלימודי נשים ומגדר מאוניברסיטת תל אביב. היא סופרת, עיתונאית (Ynet, mako) ומרצה, וכתבה סדרת ספרי מתח נשי-בלשי שגם תורגמו לאנגלית ופורסמו באמזון.

לימור מימון

מנהלת תפעול ומערכות מידע

לימור אחראית על ניהול תהליך תפעול המענקים בקרן. במסגרת תפקידה היא מלווה את הארגונים מקבלי המענקים, בכל ההיבטים התפעוליים, משלב תכנון המענק, אישורו ועד לסיומו. בנוסף, היא מובילה תהליכי אפיון, פיתוח והטמעה של מנגנונים לניהול המידע בקרן. לימור בעלת תואר ראשון (B.A) בערבית וההיסטוריה של המזרח התיכון מאוניברסיטת בר אילן. בעברה שימשה כמנהלת לשכת מנהל הטלוויזיה בעברית של הערוץ הראשון, ברשות השידור.

הדס רפפורט-אבגנים

אחראית תחום חברתי ומנטלי

הדס אחראית על התחום המדעי – חברתי בצוות תכניות. בנוסף, היא מובילה את פיתוח התחום המנטלי בקרן.

היא בעלת תואר ראשון ושני בהיסטוריה כללית מהאוניברסיטה העברית.להדס ניסיון בהובלת פרויקטים, בניהול שותפויות עם המגזר השלישי והציבורי ובפיתוח תוכן בארגוני חינוך, בהם: 'מחשבה טובה' העוסקת בקידום אוריינות טכנולוגית בפריפריה, 'סנונית' המקדמת חינוך מתוקשב ו-'ציונות 2000' המקימה פרויקטים חינוכיים – חברתיים. בנוסף, הדס ניהלה את התאחדות הסטודנטים היהודית העולמית (WUJS) ואת רשת הבוגרים העולמית של ארגון 'מסע'.

ליסה שוסיוב

מנהלת כספים

ליסה אחראית על ניהול כספי הקרן, לשכתו של המנכ"ל וטיפול בסוגיות הקשורות בתאגיד.

היא בעלת תואר שני (M.Sc) בחקלאות מהאוניברסיטה העברית עם התמחות בגנטיקה מולקולארית. היא גם מנהלת חשבונות מוסמכת וחשבת שכר בכירה. בעבר שימשה עוזרת מחקר במחלקה לאימונולוגיה במכון ויצמן למדע. כן שימשה כמנהלת חשבונות ביקב השייך למשפחתה, ראש לשכה ועוזרת למנכ”ל בחברה לטכנולוגיות מים, בחברת זרעים ובקרן הון סיכון. בנוסף, היא ייסדה וניהלה מסגרת חינוכית ביישוב שבו גרה. ליסה עלתה לישראל מבריטניה ב- 1972.

תרצה שמיאן

מנהלת ידע ומחקר

תרצה אחראית על תחום הידע והמחקר בקרן. במסגרת תפקידה, היא יוזמת ומלווה מחקרים וסקרים המשרתים את האסטרטגיה של הקרן ופועלת להנגשה והפצה של ידע. לתרצה תואר ראשון במנהל עסקים בינלאומיים מאוניברסיטת VU אמסטרדם והיא בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול והתנהגות ארגונית מאוניברסיטת בר אילן. בעבר עבדה תרצה במשרד פרטי לייעוץ פילנתרופי, בו עסקה בהנחיית תהליך המענקים המקיף עבור תורמים מחו"ל ועמותות בארץ. היא עלתה לישראל מהולנד ב-2014.