אודותינו / דירקטוריון

אדי שלו, יושב-ראש
מייסד ושותף-מנהל של קרן הון הסיכון ג’נסיס פרטנרס, הוא מן האבות המייסדים של תעשיית הון הסיכון בישראל. שלו שיחק תפקיד מרכזי במגזר ההייטק, ובכלל זה בחברות Fundtech,Paradigm Geophysical ו-Orbot Instruments, וכיום הוא דירקטור בחברות Aternity, Profitect ו-Worklight. החל משנת 1985 הוביל את השלוחה הישראלית של Oscar Gruss & Sons Inc, ולאחר מכן של CIBC-Oppenheimer, שבה הוא הוביל את פעילות החברה בתחומי הבנקאות התאגידית, מכירות ומסחר וניתוח הון עבור חברות ישראליות הנסחרות בנסד”ק. כמו כן, הוא ייסד את Mofet Israel Technology Fund, אחת מקרנות הון הסיכון הראשונות בישראל. שלו החל את הקריירה שלו ב-IBM, בה הוא שירת כמנהל ומומחה למערכות גדולות בשלוחה בישראל, וכמתכנן אסטרטגי במשרד באנגליה. הוא פעיל פילנתרופית בבית איזי שפירא, בו הוא מכהן כיושב-ראש וועדת המשנה להשקעות. הוא בעל תואר ראשון בסטטיסטיקה ופסיכולוגיה, ותואר שני במערכות מידע מאוניברסיטת תל-אביב.

טובי ברנסטיין
איש עסקים בתחום המסחר והייצור, אשר התמחה בתעשיית הביגוד והריהוט בדרום אפריקה. הוא היה שותף בחברת Canvas and Tent, חברה מובילה בעולם בתחום הייצור של מוצרי אריגה. כיום, ברנסטיין מעורב בעסק חברתי בשם Walk-in-25, חברה לפיתוח קהילתי, הפועלת ליצור מיזמים עסקיים שיתופיים בשכונות מצוקה וישובי פריפריה בדרום אפריקה.

קרן בילסקי
מנכ"לית ומייסדת בי.אס.פי. קרנות (BSP Funds), חברת מחקר והשקעות המספקת שירותי ייעוץ ושיווק בתחום קרנות הגידור. בילסקי מכהנת כיו"ר מועצת המנהלים של בית איזי שפירא, וחברת מועצת המנהלים של Woman's Voices Now. לבילסקי תואר ראשון בעבודה סוציאלית, דרום אפריקה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת קלוג Northwestern/ תכנית רקנאטי, אוניברסיטת תל אביב.

צ’רלס פרידמן
פרופסור למחקר מן החוץ במחלקה לכלכלה באוניברסיטת קרלטון. פרידמן, עבד עבור הבנק המרכזי של קנדה, ובמשך חמש עשרה שנים כיהן כסגן הנגיד. לאחר מכן, שימש כיועץ של קרן המטבע הבינלאומית כדירקטור וכיו"ר ועדת הביקורת של Canadian Depository for Securities Limited. לפרידמן תואר ראשון במסחר וכלכלה, מאוניברסיטת טורנטו. תואר ראשון ושני בפילוסופיה, פוליטיקה וכלכלה מאוניברסיטת אוקספורד, ותואר דוקטור בכלכלה מ-MIT.

סנדרין ברנשטיין
מייסדת Better Investments SB Ltd, חברת ייעוץ ופתרונות השקעה, החברה מעניקה ייעוץ אסטרטגי לשווקים בינלאומיים בהקצאת נכסים, ניהול סיכונים ובניית תיקים. הניסיון העיקרי של ברנשטיין הוא בניהול הון פרטי, לאחר שעבדה עבור RNB New York , UBS ו- JP Morgan בלונדון. לאחר מכן עבדה כיועצת פיננסית בחברת XT Holdings, חברת האחזקות הגדולה בישראל. ברנשטיין היא מייסדת שותפה ומנהלת IGI באוניברסיטת רייכמן. יש לה תואר B.S. בכלכלה מוורטון, אוניברסיטת פנסילבניה.