צוות טראמפ

אלי הורביץ

מנכ"ל

אלי הורביץ הוא מנכ"ל קרן טראמפ וחבר וועד החינוך הלאומי. בשנים 2011-2000 שירת כמשנה למנכ”ל “יד הנדיב”, קרן פילנתרופית של משפחת רוטשילד בישראל. הורביץ מכהן כחבר בוועד המנהל של "חמדע", מרכז לחינוך מדעי בתל-אביב והיה בין מייסדיו ויוזמיו של “אבני ראשה” – המכון הישראלי למנהיגות בית-ספרית.

קודם לכן ריכז את עבודת “הוועדה לשינוי מעמד הספרייה הלאומית” בראשותו של השופט יצחק זמיר והיה ממובילי הקמת מאגר “גיידסטאר” להגברת השקיפות של עמותות בישראל. בראשית דרכו שימש עוזרו של יושב-ראש ועדת חוץ וביטחון בכנסת. הוא בעל תואר שני בהיסטוריה של המזרח התיכון מאוניברסיטת תל אביב, תושב העיר מודיעין ואב לארבעה.

נעמה אקסלרוד טייר

תכניות
נעמה בעלת תואר שני (M.Sc) בביוכימיה מהאוניברסיטה העברית. בעבר עסקה בהוראה ובהכשרת מורים באוניברסיטה העברית, והייתה שותפה לניהול תכנית תואר שני בהוראה ולמידה למורים במכללת דוד ילין. עסקה בנוסף בהערכת פרויקטים בתחום החינוך והשתתפה במחקרים שונים בנושאי חשיבה, למידה ושינוי מושגי. מקימת ספריית מעגלים – ספריית רחוב קהילתית בשכונת הקטמונים בירושלים.

רויטל דרורי

תכניות

רויטל בעלת תואר ראשון (B.S.c) במדעי החיים ותואר שני (M.A) בהוראת מדעים, שניהם מאוניברסיטת תל אביב. בעבר עסקה בפיתוח ובהובלת תכניות מצוינות במדעים ובמתמטיקה, וכן בהנחיית סדנאות והשתלמויות למורים במרכז הישראלי למצוינות בחינוך. קודם לכן עבדה כמורה למדעים וביולוגיה בחטיבת ביניים ובחטיבה עליונה.

ד”ר תמי חלמיש אייזנמן

תכניות
מנהלת התוכניות של הקרן.
תמי בעלת תואר דוקטור בהוראת המתמטיקה ממכון ויצמן למדע. מחקר הפוסט-דוקטורט שלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים עסק בתחום של טכנולוגיה חינוכית. מחקריה מתמקדים בקשרים שבין מעשה ההוראה והלמידה ובין ההקשר התרבותי שבו הוא מתקיים.
בעבר לימדה מתמטיקה בבתי ספר תיכון שונים והוראת המתמטיקה במכללות להכשרת מורים ובבית הספר לחינוך של האוניברסיטה העברית.  תמי נמנית עם מייסדי תכנית ייחודית לתואר שני בחינוך (M.ED) בהוראת המתמטיקה ב”מכללה ירושלים.”

ג'ו כהן

תפעול מענקים וידע

מנהלת תחום תפעול מענקים וידע.
צוות תפעול מענקים וידע אמון על פיתוח ויישום מדיניות מתן המענקים, כמו גם על ליווי רציף של מקבלי המענקים, במטרה לקדם את היעדים האסטרטגיים של הקרן. בנוסף, ג'ו אחראית על תחום הידע המתפתח בקרן, ומנהלת את מערכות היחסים עם השותפים השונים.

בעבר עבדה ג'ו במכון מנדל למנהיגות חינוכית, שם עסקה בשיווק ובקידום של תכנית לטיפוח מנהיגות יהודית, ובגיוס מחנכים בכירים ומנהיגי קהילות יהודיות מכל רחבי העולם. ג’ו היא בוגרת תואר ראשון (B.A) בתקשורת והפקת טלוויזיה מהמכון לתקשורת של אוניברסיטת לידס, אנגליה; ובעלת תואר שני (M.A) ביהדות בת-זמננו מהאוניברסיטה העברית בירושלים; ובנוסף, היא בוגרת התכנית ליזמות חברתית של ארגון PresenTense. מאז עלייתה לארץ, צברה ג'ו מעל ל-10 שנות ניסיון בארגונים ללא מטרת רווח בתחום החינוך.

שירי נדלר

כספים ומנהל

בהכשרתה, שירי היא מנהלת חשבונות.
בעברה, שמשה כמדריכה ומטמיעת תוכנה במגוון חברות ישראליות ובין לאומיות. עד הצטרפותה לקרן, שירי הייתה המייסדת, הבעלים והשפית של "קיש'לה", חברת בוטיק בתחום ההסעדה לחברות וארגונים.

כיום כולנו נהנים מהכישורים המגוונים שלה.

רועי ציקורל (ציקו)

מדיה יצירתית

מנהל תחום המדיה והתקשורת בקרן.
ציקו הוא יזם המתמחה בשילוב טכנולוגיות וכלי ניו-מדיה בחינוך ומעורב במגוון מיזמים בארץ ובעולם. הוא בוגר של 
LEAD – המסלול לפיתוח מנהיגות ומנחה בתכנית ההכשרה של הארגון.

ציקו מרצה בנושא חדשנות חינוכית, מלמד את הקורס המקוון הראשון בישראל להכשרת מורות ומורים בנושא ניו מדיה בחינוך במכללת סמינר הקיבוצים והוא ממשיך כל העת את לימודיו האקדמיים במסגרת קורסי און-ליין (MOOC) של האוניברסיטאות המובילות בעולם.

ד"ר לנה ראב"ד

תכניות

לנה היא דוקטור להוראת מדעים מטעם מכון ויצמן למדע. מחקרה עוסק בעיצוב מודל לפיתוח והערכה של חשיבה מערכתית בביולוגיה ויישומיו בהוראה ובלמידה. בעברה לימדה ביולוגיה בחטיבה העליונה ובחטיבת הביניים והעבירה השתלמויות למורי חט"ב. כתבה ספר לימוד בביולוגיה העוסק במערכות בגוף האדם.

את התואר השני סיימה בהצטיינות יתרה באוניברסיטת בן גוריון, במהלכו חקרה עמדות של תלמידים בפריפריה ביחס ללימודי מדעים ועסקה במקביל בניהול פדגוגי-מדעי בקהילת החינוך 'ניצנה' שבנגב.

ליסה שוסיוב

כספים ומנהל

מנהלת תחום הכספים והמנהל בקרן.
ליסה בעלת תואר שני (M.SC) בחקלאות מהאוניברסיטה העברית עם התמחות בגנטיקה מולקולארית. בעבר שימשה עוזרת מחקר במחלקה לאימונולוגיה במכון ויצמן למדע. ליסה היא גם מנהלת חשבונות מוסמכת ומנהלת את חשבונות היקב השייך למשפחתה.

כמו כן שימשה בעבר ראש לשכה ועוזרת למנכ”ל בחברה לטכנולוגיות מים, בחברת זרעים ובקרן הון סיכון. בנוסף, ייסדה וניהלה מסגרת חינוכית ביישוב שבו גרה. ליסה עלתה לישראל מבריטניה ב- 1972.

קרין תמר שפרמן

תפעול מענקים וידע
קרין בעלת תואר ראשון (B.A) במדע המדינה ותואר שני (M.A) בפורום לימודי אירופה, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בעבר עבדה כאנליסטית חברתית בעמותת מידות, שם עסקה במחקרים בתחום המגזר השלישי וקידום הערכה ומדידה בקרב עמותות. קודם לכן עבדה כעוזרת מחקר באתר המכון הישראלי לדמוקרטיה.