צוות טראמפ

אלי הורביץ

מנכ"ל

אלי הורביץ הוא מנכ"ל קרן טראמפ וחבר וועד החינוך הלאומי. בשנים 2011-2000 שירת כמשנה למנכ”ל “יד הנדיב”, קרן פילנתרופית של משפחת רוטשילד בישראל. הורביץ מכהן כחבר בוועד המנהל של "חמדע", מרכז לחינוך מדעי בתל-אביב והיה בין מייסדיו ויוזמיו של “אבני ראשה” – המכון הישראלי למנהיגות בית-ספרית.

קודם לכן ריכז את עבודת “הוועדה לשינוי מעמד הספרייה הלאומית” בראשותו של השופט יצחק זמיר והיה ממובילי הקמת מאגר “גיידסטאר” להגברת השקיפות של עמותות בישראל. בראשית דרכו שימש עוזרו של יושב-ראש ועדת חוץ וביטחון בכנסת. הוא בעל תואר שני בהיסטוריה של המזרח התיכון מאוניברסיטת תל אביב, תושב העיר מודיעין ואב לארבעה.

נעמה אקסלרוד טייר

תכניות להוראה קלינית

נעמה פועלת בשיתוף עם מוסדות אקדמיים לצורך פיתוח והטמעה של כלים מעשיים למורים לתמיכה בהוראה מותאמת אישית לצרכי כל תלמיד ותלמידה.

נעמה בעלת תואר שני (M.Sc) בביוכימיה מהאוניברסיטה העברית. בעבר עסקה בהוראה ובהכשרת מורים באוניברסיטה העברית, והייתה שותפה לניהול תכנית תואר שני בהוראה ולמידה למורים במכללת דוד ילין. עסקה בנוסף בהערכת פרויקטים בתחום החינוך והשתתפה במחקרים שונים בנושאי חשיבה, למידה ושינוי מושגי. מקימת ספריית מעגלים – ספריית רחוב קהילתית בשכונת הקטמונים בירושלים.

עדי בר צבי

אחראית תקשורת

עדי מקדמת את האסטרטגיה התקשורתית של הקרן במדיה המסורתית ובנכסים הדיגיטליים. כמו כן היא מפתחת מיזמים חדשים עבור המגזין המקוון 'הגיע זמן חינוך', בהם הפודקאסט 'שומעים חינוך'.

לעדי תואר ראשון בפסיכולוגיה, והיא משלימה את לימודיה לתואר שני בעבודה סוציאלית קלינית באוניברסיטה העברית. היא שירתה בדוברות חיל האוויר ולאחר מכן עבדה בחדשות 2 כעורכת תוכן ומבזקי חדשות. עדי מתעניינת בנקודת האמצע שבין עולמות התקשורת והפסיכולוגיה, ולוקחת חלק במיזמים בתחומי החינוך כגון Think&Drink Different.

רויטל דרורי

שותפויות מקומיות

רויטל מקדמת ומפתחת תכניות משותפות עם הבעלויות על החינוך – מחוזות של משרד החינוך, ערים ורשתות בתי ספר – הפועלות לקידום מצוינות במתמטיקה ומדעים.

רויטל בעלת תואר ראשון (B.S.c) במדעי החיים ותואר שני (M.A) בהוראת מדעים, שניהם מאוניברסיטת תל אביב. בעבר עסקה בפיתוח ובהובלת תכניות מצוינות במדעים ובמתמטיקה, וכן בהנחיית סדנאות והשתלמויות למורים במרכז הישראלי למצוינות בחינוך. קודם לכן עבדה כמורה למדעים וביולוגיה בחטיבת ביניים ובחטיבה עליונה.

ג'ו כהן

מנהלת מענקים

צוות תפעול מענקים וידע אמון על פיתוח ויישום מדיניות מתן המענקים, כמו גם על ליווי רציף של מקבלי המענקים, במטרה לקדם את היעדים האסטרטגיים של הקרן. בנוסף, ג'ו אחראית על תחום הידע המתפתח בקרן, ומנהלת את מערכות היחסים עם השותפים השונים.

בעבר עבדה ג'ו במכון מנדל למנהיגות חינוכית, שם עסקה בשיווק ובקידום של תכנית לטיפוח מנהיגות יהודית, ובגיוס מחנכים בכירים ומנהיגי קהילות יהודיות מכל רחבי העולם. ג’ו היא בוגרת תואר ראשון (B.A) בתקשורת והפקת טלוויזיה מהמכון לתקשורת של אוניברסיטת לידס, אנגליה; ובעלת תואר שני (M.A) ביהדות בת-זמננו מהאוניברסיטה העברית בירושלים; ובנוסף, היא בוגרת התכנית ליזמות חברתית של ארגון PresenTense. מאז עלייתה לארץ, צברה ג'ו מעל ל-10 שנות ניסיון בארגונים ללא מטרת רווח בתחום החינוך.

לימור מימון

עוזרת מנהלית

לימור אחראית על מתן סיוע אדמיניסטרטיבי לצוות הקרן, תומכת בפעילויות היום-יומיות של צוותי תכניות ותפעול מענקים. במסגרת תפקידה היא גם מרכזת פרויקטים מיוחדים ולוקחת חלק בארגון מפגשים רבי-משתתפים.

לימור בעלת תואר ראשון (B.A) בערבית ומזה"ת מאוניברסיטת בר אילן. בעברה המקצועי עבדה שנים רבות ברשות השידור כמנהלת לשכת מנהל הטלוויזיה בעברית של הערוץ הראשון. לימור היא גם חובבת פאזלים ומשחקי X-BOX.

שירי נדלר

מנהלת משרד

שירי אחראית על ניהול המשרד, הפקה של אירועי הקרן ושותפיה. כמו כן, היא אמונה על תהליך הגיבוש והטמעת סטנדרטים לשמירה על קשר עם שותפיה של הקרן.

בהכשרתה, שירי היא מנהלת חשבונות. בעברה, שמשה כמדריכה ומטמיעת תוכנה במגוון חברות ישראליות ובין לאומיות.עד הצטרפותה לקרן, שירי הייתה הבעלים והשפית של חברת בוטיק בתחום ההסעדה לחברות וארגונים.

ד"ר לנה ראב"ד

תכניות לשוויון הזדמנויות

לנה מקדמת את תפיסת המצוינות ככלי לצמצום פערים חברתיים ומפתחת תכניות לטיפוח הוראה איכותית במתמטיקה ומדעים בפריפריה החברתית ותכניות רזידנסי (Residency) להכשרת מורים חדשים.

לנה היא דוקטור להוראת מדעים מטעם מכון ויצמן למדע. מחקרה עוסק בעיצוב מודל לפיתוח והערכה של חשיבה מערכתית ויישומיו בהוראה ובלמידה. בעברה לימדה ביולוגיה בחטיבה העליונה ובחטיבת הביניים וכתבה ספר לימוד העוסק במערכות בגוף האדם. בנוסף, עסקה בהוראת מורים. את התואר השני סיימה בהצטיינות יתרה באוניברסיטת בן גוריון, במהלכו חקרה עמדות של תלמידים בפריפריה ביחס ללימודי מדעים ועסקה במקביל בניהול פדגוגי-מדעי בקהילת החינוך 'ניצנה' שבנגב.

ליסה שוסיוב

מנהלת כספים

ליסה אחראית על ניהול כספי הקרן, לשכתו של המנכ"ל וטיפול בסוגיות הקשורות בתאגיד.

היא בעלת תואר שני (M.Sc) בחקלאות מהאוניברסיטה העברית עם התמחות בגנטיקה מולקולארית. היא גם מנהלת חשבונות מוסמכת וחשבת שכר בכירה. בעבר שימשה עוזרת מחקר במחלקה לאימונולוגיה במכון ויצמן למדע. כן שימשה כמנהלת חשבונות ביקב השייך למשפחתה, ראש לשכה ועוזרת למנכ”ל בחברה לטכנולוגיות מים, בחברת זרעים ובקרן הון סיכון. בנוסף, היא ייסדה וניהלה מסגרת חינוכית ביישוב שבו גרה. ליסה עלתה לישראל מבריטניה ב- 1972.

תרצה שמיאן

אחראית תפעול מענקים

תרצה אחראית על ניהול התהליך והנהלים סביב תפעול מענקים, וכמו כן על ליווי רציף של מקבלי המענקים, במטרה לשמור ולתחזק ביעילות את היעדים האסטרטגיים של הקרן.

לתרצה תואר ראשון במנהל עסקים בינלאומיים מאוניברסיטת VU אמסטרדם והיא בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול והתנהגות ארגונית מאוניברסיטת בר אילן. בעבר עבדה תרצה במשרד פרטי לייעוץ פילנתרופי, בו עסקה בהנחיית תהליך המענקים המקיף עבור תורמים מחו"ל ועמותות בארץ. היא עלתה לישראל מהולנד ב-2014.

קרין תמר שפרמן

מנהלת ידע

קרין אחראית על עיצוב האסטרטגיה התקשורתית, פרסומי הקרן והמגזין 'הגיע זמן חינוך'. כמו כן היא מובילה את תחום הידע בקרן טראמפ, יוזמת ומלווה מחקרים, חקרי-מקרה, ותהליכי הערכה ומדידה.

לקרין תואר ראשון (B.A) במדע המדינה ותואר שני (M.A) בפורום לימודי אירופה, שניהם בהצטיינות יתרה מהאוניברסיטה העברית. בעבר עבדה כאנליסטית חברתית ב'מידות', שם עסקה בקידום הערכה ומדידה במגזר השלישי ובמתן ייעוץ בנושאי אחריות תאגידית (CSR). לפני עבדה במכון הישראלי לדמוקרטיה, כמנהלת אתר האינטרנט וכחוקרת בכתב העת 'פרלמנט' העוסק בנושאי משפט, ממשל וחברה.