צוות טראמפ

אלי הורביץ

מנכ"ל

אלי הורביץ הוא מנכ"ל קרן טראמפ וחבר וועד החינוך הלאומי. בשנים 2011-2000 שירת כמשנה למנכ”ל “יד הנדיב”, קרן פילנתרופית של משפחת רוטשילד בישראל. הורביץ מכהן כחבר בוועד המנהל של "חמדע", מרכז לחינוך מדעי בתל-אביב והיה בין מייסדיו ויוזמיו של “אבני ראשה” – המכון הישראלי למנהיגות בית-ספרית.

קודם לכן ריכז את עבודת “הוועדה לשינוי מעמד הספרייה הלאומית” בראשותו של השופט יצחק זמיר והיה ממובילי הקמת מאגר “גיידסטאר” להגברת השקיפות של עמותות בישראל. בראשית דרכו שימש עוזרו של יושב-ראש ועדת חוץ וביטחון בכנסת. הוא בעל תואר שני בהיסטוריה של המזרח התיכון מאוניברסיטת תל אביב, תושב העיר מודיעין ואב לארבעה.

נעמה אקסלרוד טייר

תכניות
נעמה בעלת תואר שני (M.Sc) בביוכימיה מהאוניברסיטה העברית. בעבר עסקה בהוראה ובהכשרת מורים באוניברסיטה העברית, והייתה שותפה לניהול תכנית תואר שני בהוראה ולמידה למורים במכללת דוד ילין. עסקה בנוסף בהערכת פרויקטים בתחום החינוך והשתתפה במחקרים שונים בנושאי חשיבה, למידה ושינוי מושגי. מקימת ספריית מעגלים – ספריית רחוב קהילתית בשכונת הקטמונים בירושלים.

רויטל דרורי

שותפויות מקומיות

רויטל בעלת תואר ראשון (B.S.c) במדעי החיים ותואר שני (M.A) בהוראת מדעים, שניהם מאוניברסיטת תל אביב. בעבר עסקה בפיתוח ובהובלת תכניות מצוינות במדעים ובמתמטיקה, וכן בהנחיית סדנאות והשתלמויות למורים במרכז הישראלי למצוינות בחינוך. קודם לכן עבדה כמורה למדעים וביולוגיה בחטיבת ביניים ובחטיבה עליונה.

ג'ו כהן

תפעול מענקים וידע

מנהלת תחום תפעול מענקים וידע.
צוות תפעול מענקים וידע אמון על פיתוח ויישום מדיניות מתן המענקים, כמו גם על ליווי רציף של מקבלי המענקים, במטרה לקדם את היעדים האסטרטגיים של הקרן. בנוסף, ג'ו אחראית על תחום הידע המתפתח בקרן, ומנהלת את מערכות היחסים עם השותפים השונים.

בעבר עבדה ג'ו במכון מנדל למנהיגות חינוכית, שם עסקה בשיווק ובקידום של תכנית לטיפוח מנהיגות יהודית, ובגיוס מחנכים בכירים ומנהיגי קהילות יהודיות מכל רחבי העולם. ג’ו היא בוגרת תואר ראשון (B.A) בתקשורת והפקת טלוויזיה מהמכון לתקשורת של אוניברסיטת לידס, אנגליה; ובעלת תואר שני (M.A) ביהדות בת-זמננו מהאוניברסיטה העברית בירושלים; ובנוסף, היא בוגרת התכנית ליזמות חברתית של ארגון PresenTense. מאז עלייתה לארץ, צברה ג'ו מעל ל-10 שנות ניסיון בארגונים ללא מטרת רווח בתחום החינוך.

לימור מימון

עוזרת מנהלית

לימור אחראית על מתן סיוע אדמיניסטרטיבי לצוות הקרן, תומכת בפעילויות היום-יומיות של צוותי תכניות ותפעול מענקים. במסגרת תפקידה היא גם מרכזת פרויקטים מיוחדים ולוקחת חלק בארגון מפגשים רבי-משתתפים.
לימור בעלת תואר ראשון (B.A) בערבית ומזה"ת מאוניברסיטת בר אילן.
עבדה שנים רבות ברשות השידור כמנהלת לשכת מנהל הטלוויזיה בעברית של הערוץ הראשון.
לימור חובבת פאזלים ומשחקי X-BOX.

שירי נדלר

מנהלת משרד

בהכשרתה, שירי היא מנהלת חשבונות.
בעברה, שמשה כמדריכה ומטמיעת תוכנה במגוון חברות ישראליות ובין לאומיות. עד הצטרפותה לקרן, שירי הייתה המייסדת, הבעלים והשפית של "קיש'לה", חברת בוטיק בתחום ההסעדה לחברות וארגונים.

כיום כולנו נהנים מהכישורים המגוונים שלה.

ד"ר לנה ראב"ד

תכניות לשוויון הזדמנויות

לנה היא דוקטור להוראת מדעים מטעם מכון ויצמן למדע. מחקרה עוסק בעיצוב מודל לפיתוח והערכה של חשיבה מערכתית בביולוגיה ויישומיו בהוראה ובלמידה. בעברה לימדה ביולוגיה בחטיבה העליונה ובחטיבת הביניים והעבירה השתלמויות למורי חט"ב. כתבה ספר לימוד בביולוגיה העוסק במערכות בגוף האדם.

את התואר השני סיימה בהצטיינות יתרה באוניברסיטת בן גוריון, במהלכו חקרה עמדות של תלמידים בפריפריה ביחס ללימודי מדעים ועסקה במקביל בניהול פדגוגי-מדעי בקהילת החינוך 'ניצנה' שבנגב.

ליסה שוסיוב

מנהלת כספים

מנהלת תחום הכספים והמנהל בקרן.
ליסה בעלת תואר שני (M.SC) בחקלאות מהאוניברסיטה העברית עם התמחות בגנטיקה מולקולארית. בעבר שימשה עוזרת מחקר במחלקה לאימונולוגיה במכון ויצמן למדע. ליסה היא גם מנהלת חשבונות מוסמכת ומנהלת את חשבונות היקב השייך למשפחתה.

כמו כן שימשה בעבר ראש לשכה ועוזרת למנכ”ל בחברה לטכנולוגיות מים, בחברת זרעים ובקרן הון סיכון. בנוסף, ייסדה וניהלה מסגרת חינוכית ביישוב שבו גרה. ליסה עלתה לישראל מבריטניה ב- 1972.

קרין תמר שפרמן

מנהלת ידע

קרין מפתחת את תחום הידע בקרן טראמפ ומובילה את איצור הידע, הנגשתו והפצתו במדיומים שונים. היא אחראית על עיצוב האסטרטגיה התקשורתית, פרסומי הקרן והמגזין 'הגיע זמן חינוך'. בנוסף לכך קרין יוזמת ומלווה תהליכי תיעוד, חקרי-מקרה, ותהליכי הערכה ומדידה.

לקרין תואר ראשון (B.A) במדע המדינה ותואר שני (M.A) בפורום לימודי אירופה, שניהם בהצטיינות יתרה מהאוניברסיטה העברית. בעבר עבדה כאנליסטית חברתית בעמותת מידות, שם עסקה בקידום הערכה ומדידה בקרב עמותות ובמתן ייעוץ בנושאי אחריות תאגידית (CSR). קודם לכן עבדה במכון הישראלי לדמוקרטיה, כמנהלת אתר האינטרנט וכחברת כתב העת 'פרלמנט' העוסק בנושאי משפט, ממשל וחברה.