צוות טראמפ

אלי הורביץ

מנכ"ל

אלי הורביץ הוא מנכ"ל קרן טראמפ וחבר וועד החינוך הלאומי. בשנים 2011-2000 שירת כמשנה למנכ”ל “יד הנדיב”, קרן פילנתרופית של משפחת רוטשילד בישראל. הורביץ מכהן כחבר בוועד המנהל של "חמדע", מרכז לחינוך מדעי בתל-אביב והיה בין מייסדיו ויוזמיו של “אבני ראשה” – המכון הישראלי למנהיגות בית-ספרית.

קודם לכן ריכז את עבודת “הוועדה לשינוי מעמד הספרייה הלאומית” בראשותו של השופט יצחק זמיר והיה ממובילי הקמת מאגר “גיידסטאר” להגברת השקיפות של עמותות בישראל. בראשית דרכו שימש עוזרו של יושב-ראש ועדת חוץ וביטחון בכנסת. הוא בעל תואר שני בהיסטוריה של המזרח התיכון מאוניברסיטת תל אביב, תושב העיר מודיעין ואב לארבעה.

עדי בר צבי

אחראית תקשורת

עדי מקדמת את האסטרטגיה התקשורתית של הקרן במדיה המסורתית ובנכסים הדיגיטליים. כמו כן היא מפתחת מיזמים חדשים עבור המגזין המקוון 'הגיע זמן חינוך', בהם הפודקאסט 'שומעים חינוך'.

לעדי תואר ראשון בפסיכולוגיה, והיא משלימה את לימודיה לתואר שני בעבודה סוציאלית קלינית באוניברסיטה העברית. היא שירתה בדוברות חיל האוויר ולאחר מכן עבדה בחדשות 2 כעורכת תוכן ומבזקי חדשות. עדי מתעניינת בנקודת האמצע שבין עולמות התקשורת והפסיכולוגיה, ולוקחת חלק במיזמים בתחומי החינוך כגון Think&Drink Different.

רויטל דרורי

מנהלת שותפויות מקומיות

רויטל מנהלת את תחום השותפויות מקומיות, הכולל תכניות משותפות עם הבעלויות על תחום החינוך – מחוזות של משרד החינוך, ערים ורשתות בתי ספר – הפועלות לקידום מצוינות במתמטיקה ומדעים. בנוסף היא אחראית על תכניות לפיתוח והטמעה של קהילות מורים לומדות אזוריות ובית ספריות.

רויטל בעלת תואר ראשון (B.S.c) במדעי החיים ותואר שני (M.A) בהוראת מדעים, שניהם מאוניברסיטת תל אביב. בעבר עסקה בניהול ופיתוח תכניות לקידום מצוינות במדעים ובמתמטיקה, וכן בהנחיית סדנאות והשתלמויות למנהלי בתי ספר ולמורים במרכז הישראלי למצוינות בחינוך. קודם לכן עבדה כמורה למדעים וביולוגיה בחטיבת ביניים ובחטיבה עליונה.

סיון לנדמן

אחראית שותפויות מקומיות

סיון מקדמת את השותפויות עם הרשויות המקומיות הפועלות לקידום מצוינות במתמטיקה ובמדעים. בכובעה השני, היא מנהלת את פורום ערי המצוינות מטעם המכון לשלטון מקומי בפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת תל-אביב.

סיון בעלת תואר ראשון (B.A) בכלכלה במסלול מנהל עסקים. בעבר ניהלה את תכנית 'שיעור ביחד' בעמותת שיעור אחר הפועלת לשילוב תומכי הוראה בתחום המתמטיקה והמדעים בבתי הספר התיכוניים. קודם לכן עבדה כמורה למתמטיקה בחטיבת ביניים בבית הספר 'הר הצופים' במלבורן, אוסטרליה.

לימור מימון

עוזרת מנהלית

לימור אחראית על מתן סיוע אדמיניסטרטיבי לצוות הקרן, תומכת בפעילויות היום-יומיות של צוותי תכניות ותפעול מענקים. במסגרת תפקידה היא גם מרכזת פרויקטים מיוחדים ולוקחת חלק בארגון מפגשים רבי-משתתפים.

לימור בעלת תואר ראשון (B.A) בערבית ומזה"ת מאוניברסיטת בר אילן. בעברה המקצועי עבדה שנים רבות ברשות השידור כמנהלת לשכת מנהל הטלוויזיה בעברית של הערוץ הראשון. לימור היא גם חובבת פאזלים ומשחקי X-BOX.

שירי נדלר

מנהלת משרד

שירי אחראית על ניהול המשרד, הפקה של אירועי הקרן ושותפיה. כמו כן, היא אמונה על תהליך הגיבוש והטמעת סטנדרטים לשמירה על קשר עם שותפיה של הקרן.

בהכשרתה, שירי היא מנהלת חשבונות. בעברה, שמשה כמדריכה ומטמיעת תוכנה במגוון חברות ישראליות ובין לאומיות.

ד"ר לנה ראב"ד

תכניות לשוויון הזדמנויות

לנה מקדמת את תפיסת המצוינות ככלי לצמצום פערים חברתיים ומפתחת תכניות לטיפוח הוראה איכותית במתמטיקה ומדעים בפריפריה החברתית ותכניות רזידנסי (Residency) להכשרת מורים חדשים.

לנה היא דוקטור להוראת מדעים מטעם מכון ויצמן למדע. מחקרה עוסק בעיצוב מודל לפיתוח והערכה של חשיבה מערכתית ויישומיו בהוראה ובלמידה. בעברה לימדה ביולוגיה בחטיבה העליונה ובחטיבת הביניים וכתבה ספר לימוד העוסק במערכות בגוף האדם. בנוסף, עסקה בהוראת מורים. את התואר השני סיימה בהצטיינות יתרה באוניברסיטת בן גוריון, במהלכו חקרה עמדות של תלמידים בפריפריה ביחס ללימודי מדעים ועסקה במקביל בניהול פדגוגי-מדעי בקהילת החינוך 'ניצנה' שבנגב.

ליסה שוסיוב

מנהלת כספים

ליסה אחראית על ניהול כספי הקרן, לשכתו של המנכ"ל וטיפול בסוגיות הקשורות בתאגיד.

היא בעלת תואר שני (M.Sc) בחקלאות מהאוניברסיטה העברית עם התמחות בגנטיקה מולקולארית. היא גם מנהלת חשבונות מוסמכת וחשבת שכר בכירה. בעבר שימשה עוזרת מחקר במחלקה לאימונולוגיה במכון ויצמן למדע. כן שימשה כמנהלת חשבונות ביקב השייך למשפחתה, ראש לשכה ועוזרת למנכ”ל בחברה לטכנולוגיות מים, בחברת זרעים ובקרן הון סיכון. בנוסף, היא ייסדה וניהלה מסגרת חינוכית ביישוב שבו גרה. ליסה עלתה לישראל מבריטניה ב- 1972.

תרצה שמיאן

אחראית תפעול מענקים

תרצה אחראית על ניהול התהליך והנהלים סביב תפעול מענקים, וכמו כן על ליווי רציף של מקבלי המענקים, במטרה לשמור ולתחזק ביעילות את היעדים האסטרטגיים של הקרן.

לתרצה תואר ראשון במנהל עסקים בינלאומיים מאוניברסיטת VU אמסטרדם והיא בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול והתנהגות ארגונית מאוניברסיטת בר אילן. בעבר עבדה תרצה במשרד פרטי לייעוץ פילנתרופי, בו עסקה בהנחיית תהליך המענקים המקיף עבור תורמים מחו"ל ועמותות בארץ. היא עלתה לישראל מהולנד ב-2014.

קרין תמר שפרמן

מנהלת ידע

קרין אחראית על עיצוב האסטרטגיה התקשורתית, פרסומי הקרן והמגזין 'הגיע זמן חינוך'. כמו כן היא מובילה את תחום הידע בקרן טראמפ, יוזמת ומלווה מחקרים, חקרי-מקרה, ותהליכי הערכה ומדידה.

לקרין תואר ראשון (B.A) במדע המדינה ותואר שני (M.A) בפורום לימודי אירופה, שניהם בהצטיינות יתרה מהאוניברסיטה העברית. בעבר עבדה כאנליסטית חברתית ב'מידות', שם עסקה בקידום הערכה ומדידה במגזר השלישי ובמתן ייעוץ בנושאי אחריות תאגידית (CSR). לפני עבדה במכון הישראלי לדמוקרטיה, כמנהלת אתר האינטרנט וכחוקרת בכתב העת 'פרלמנט' העוסק בנושאי משפט, ממשל וחברה.